• ژانر

    اکشن انیمیشن بیوگرافی تاریخچه ترسناک جنایی جنگی خانوادگی خبری درام سیاه و سفید عاشقانه علمی تخیلی فانتزی فیلم کوتاه کمدی ماجرایی مستند معمایی موزیک موزیکال ورزشی وسترن هنرهای رزمی هیجان انگیز

صحنه های خونین از فیلم The Meg حذف شدند.

1397/05/17

چندروز پس از اکران فیلم The Meg، کارگردان این فیلم تایید کرد که بسیاری از سکانس های خشونت آمیز و خون آلود برای بدست آوردن ریتینگ PG13 از فیلم حذف شدند.فیلم هایی با رتبه ی R مثل Deadpool 2 تا بحال توانسته رتبه و فروش فوق العاده ای در باکس آفیس کسب کند. اما همیشه کمپانی Warners Bros با فیلم The Meg در رتبه ی دوم قرار دارد. با وجود پراکندگی های موجود در فیلم ، Jon Turteltaub همچنان اطمینان دارد که فیلم ترسناکش میتواند طرفداران را راضی کند و میتواند ریتینگ PG13 را تصاحب کند.
فیلم The Meg بر اساس فرنشایز ادبی معروف Steve Alten ساخته شده است و ما کوسه ماقبل تاریخ، Megalodon را درجهان مدرن خواهیم دید.در وحله ی اول کارگردان Eli Roth پروژه ساخت فیلم را برعهده داشت اما در این مدت ، هیچ پیشرفت محکمه پسندی نداشت تا زمانی که Turteltaub در سال 2016 وارد کار میشود و بکل پروژه را در دست میگیرد و به جلو سوق میدهد.
نقش اصلی را جیسون استاتهام (که در فیلم The Fate of the Furious بازی کرد)به عنوان جوناس تیلور، راننده ای در این فیلم بازی خواهد کرد که در گذشته با این موجود روبرو شده و تا حال بی صبرانه دنبال گرفتن انتقام میباشد. در این فیلم بازیگران دیگری همچون ، Ruby Rose, Rainn Wilson, و Li Bingbing بازی میکنند. اگرچه ساخت فیلم در سال 2017 به پایان رسیده بود اما بخاطر یک سری مسائل پایه ای تا به امروز به تاخیر افتاده بود.
این فیلم شباهت زیادی با Jaws و Piranha 3D داشته است و کم و بیش از لحاظ ژانر حول محور این دو فیلم میچرخد. دیدن این حد از خون و خونریزی در این پروژه هیجان انگیز است. طبق گفته ی Turteltaub این فیلم به راحتی میتوانست با نشون دادن مرگ های بی رحمانه اش، ریتینگ R را بدست آورد.سکانسهای خون آلود فیلمبرداری شد اما هرگز پخش نخواهد شد.
Turteltaub در مصاحبه ای با Bloody Disgusting گفته است: من و همسرم خرسندیم که میتوانیم در کنار فرزندانمان این فیلم را تماشا کنیم، به همین سبب مجبور شدیم دور صحنه مرگ های خون آلود ، منزجر کننده ، حال بهم زن و ترسناک را خط بکشیم و البته لازم به ذکر است ما صحنه های بیشتری فیلم برداری کردیم ولی جای آنها را به جلوه های ویژه دادیم. چون به این نتیجه رسیدیم که اگر صحنه های دور از انتظار را نشان دهیم نمیتوانیم همین ریتینگ PG13 را نگه داریم، برای ما خوش حال کننده است، کسانی که فوبی خون دارند و بچه های زیر 14 سال میتوانند به راحتی فیلم را در سینما تماشا کنند... این را بگویم که من برای حذف کردن این صحنه ها خیلی سبک سنگین کردم و اگر یک درصد فکر میکردم ممکن است به شهرت و اعتبار فیلم آسیب بزند هرگز این کار را نمیکردم اما خوشبختانه اینگونه نبود.

منبع: screenrant.com

فیلم مرتبط:

مگ
The Meg

دانلود نسخه اندروید

شما میتوانید از سرویس رایگان پخش آنلاین بدون نیاز به دانلود، فیلم و سریال تماشا کنید.

برو به پخش آنلاین