• ژانر

    اکشن انیمیشن بیوگرافی تاریخچه ترسناک جنایی جنگی خانوادگی خبری درام سیاه و سفید عاشقانه علمی تخیلی فانتزی فیلم کوتاه کمدی ماجرایی مستند معمایی موزیک موزیکال ورزشی وسترن هنرهای رزمی هیجان انگیز

جیمز ون کارگردانی قسمت سوم The Conjuring را واگذار میکند.

1397/07/12

جیمز ون کارگردانی The Conjuring 3 را بدست شخص دیگری میسپارد. ون با ساخت فیلم های ترسناک راه خودش را به دنیای هالیوود بازکرد. اما پس از همکاری اش با New Line و Warner Bros موفقیت های هنگفت یکی یکی به سمت او هجوم آوردند. دنیای The Conjuring سال 2013 توسط جیمز ون بوجود آمد. The Conjuring داستان خانواده ی Warren را دنبال میکند که نقششان را پاتریک ویلسون و وِرا فارمیگا دو تن از محققان برجسته و حرفه ای حوادث ماوراطبیعی بازی میکنند. آنها در The Conjuring 2 به کارگردانی جیمز ون به فیلم بازگشتند.
نزدیکترین دنباله های اصلی این فیلم، Annabelle و The Nun به حساب می آیند. The latter هنوز در وضعیت پخش سینمایی قرار دارد. و ، باوجودی که هیچ چیز در دنباله های Conjuring آنقدر ها عالی و مثبت به اتمام نرسیده است ، این سری فیلم ها علی رغم بودجه ی ناچیز ، روی هم رفته موفق شد 1/5 بیلیون دلار در باکس آفیس فروش کند. از سوی دیگر طرفداران سری فیلم های Conjuring منتظرند بدانند در آینده چه اتفاقی برای خانواده ی Warren خواهد افتاد و بسیاری از مردم امیدوارند جیمز ون برای کارگردانی این فیلم سه گانه حاضرشود و اثرش را کامل کند. اما پس از خبری که منتشر شد او متاسفانه باز نخواهد گشت.
براساس خبر جدیدی که از سایت خبری THR منتشر شد: اینطور نیست،جیمز ون از صندلی کارگردانی کنارگذاشته شود ، او همچنان به عنوان تهیه کننده ی The Conjuring 3 حضور خواهد داشت. آنها کارگردان جدیدی برای فیلم پیشرو انتخاب کرده اند تا وظیفه ی کارگردانی سری سوم فیلم احضار روح را بر عهده بگیرد. او کسی نیست جز مایکل چاوِز. چاوز یکی از کشف های اخیر جیمز ون میباشد .جیمز ون همچنین تهیه کنندگی فیلم چاوز به نام The Curse of La Llorona، که این فیلم پروژه ی شروع به کار چاوز نیز به حساب می رفت رابرعهده گرفته بود.

منبع: screenrant.com

فیلم مرتبط:

احضار روح 2
The Conjuring 2

دانلود نسخه اندروید

شما میتوانید از سرویس رایگان پخش آنلاین بدون نیاز به دانلود، فیلم و سریال تماشا کنید.

برو به پخش آنلاین