• ژانر

    اکشن انیمیشن بیوگرافی تاریخچه ترسناک جنایی جنگی خانوادگی خبری درام سیاه و سفید عاشقانه علمی تخیلی فانتزی فیلم کوتاه کمدی ماجرایی مستند معمایی موزیک موزیکال ورزشی وسترن هنرهای رزمی هیجان انگیز

7بازیگر جدید برای فیلم Top Gun: Maverick انتخاب میشود.

1397/07/13

با انتخاب 7بازیگر جدید برای دنباله ی Top Gun با عنوان Top Gun: Maverick به نظر میرسد بالاخره تیم ساخت دست از انتخاب بازیگر میکشد. دنباله ی قبلی با ژانری حزبی کلاسیک که در سال 1986 برای اولین بار ساخته شد ، در اصل برنامه ریزی شده بود تا در جولای 2019 منتشر شود اما تاریخ انتشارش تقریبا یک سال به عقب کشیده شد وقرار است ماه جون 2020 برای اکران در باکس آفیس حاضر شود. اما باتمام تغییر در برنامه ریزی ها ، تیم فیلم سازی دست از تلاش و پیشرفت نکشیدند.
ماه می گذشته تام کروز در اینستاگرام خود تایید کرد که قرار است در دنباله ی فیلم کلاسیک قدیمی اش باردیگر نقش آفرینی کند و در آن زمان ، طرفداران برای مدت کوتاهی بدلیل انتخاب بازیگر محبوبشان شور و شوق بسیاری از خودشان نشان دادند. کروز و وال کیلمر بازمیگردند تا نقش Maverick و Ice Man را دوباره بازی کنند. با احترام بسیار، اما این باز زمانه تغییر کرده است و آنها به دنبال بازیگر نسل جوانی برای بازی در این فیلم به عنوان خلبان میگشتند. در پایان مایلز تِلِر انتخاب شد تا نقش پسر Goose که در گذشته به مدرسه خلبانی نیروی دریایی میرفت را بازی کند. فراتر از آن بازیگران دیگری همچون ,جنیفر کونلی،جان هام ،اِد هریس ، لِویس هام (پسر بیل پولمن), مَنی جِسینتو, و گلن پاول ، برای بازی در این فیلم انتخاب شدند. اگرچه همچنان نقش آنها در فیلم مخفی مانده است.
ازآنجایی که هنوز تعداد بازیگران به حد نصاب نرسیده بود، سایت خبری Deadline گزارش داد که تیم ساخت فیلمTop Gun: Maverick هفت بازیگر جدیدی انتخاب کرده تا جای خالی نقش های مکمل را پر کند. کارا وانگ (Good Trouble)، جک شوامَکر (Empire)، گریگ تارزان دیویس(Chicago P.D.)، جیک پیکینگ (Blockers)، ریموند لی (Mozart in the Jungle)، جین لوییزیانا کِلی (Ant-Man) و لیلیانا ورِی(Strange Angel) جای این هفت بازیگر را پرخواهند کرد و بالاخره بازیگران این فیلم تکمیل می شود.

منبع: screenrant.com

دانلود نسخه اندروید

شما میتوانید از سرویس رایگان پخش آنلاین بدون نیاز به دانلود، فیلم و سریال تماشا کنید.

برو به پخش آنلاین