• ژانر

    اکشن انیمیشن بیوگرافی تاریخچه ترسناک جنایی جنگی خانوادگی خبری درام سیاه و سفید عاشقانه علمی تخیلی فانتزی فیلم کوتاه کمدی ماجرایی مستند معمایی موزیک موزیکال ورزشی وسترن هنرهای رزمی هیجان انگیز

کریس اوانز به فیلم معمایی رایان جانسون، Knives Out میپیوندد.

1397/07/13

کریس اوانز برای بازی در فیلم پیشروی رایان جانسون به نام Knives Out انتخاب شده است. قبل از اینکه کارگردان این فیلم به کهکشان خیلی خیلی دور بازگردد و تریلوژِی(فیلم سه گانه ) Star Wars را بازبینی کند، به ساخت فیلم هایی که در ابتدای حرفه فیلم سازی اش به آن علاقه داشت ، یعنی ژانرهای ترسناک/رازآلود و جنایی باز میگردد. پروژه ی ساخت این فیلم تا حدودی به سرعت در فستیوال فیلم بین المللی تورنتو ، هنگامی که جانسون دنیل کریج را استخدام کرد تا کارآگاه نقش اصلی را تصویرسازی کند، شکل گرفت. انتظار میرود فیلمبرداری Knives Out نوامبر امسال قبل از اینکه ساخت آخرین قسمت از فیلم مرد شماره یک کریج Bond25 به اتمام برسد، شروع خواهد شد.
برحسب اتفاق کریس اوانز نیز کارش را در دنباله ی معروفی که این اواخر روی آن کار میکرد به پایان رسانده بود . درست امروز این بازیگر تایید کرد که فیلمبرداری Avengers 4 به پایان رسیده است و او به نوعی قرار است با نقش نمادین و معروف کاپیتان آمریکا خداحافظی کند. البته ازآنجایی که دیگر قرار نیست در دنیای سینمایی مارول نقشی داشته باشد زمان خالی بسیاری در برنامه ی کاری اش باز شده و قادر است پروژه های مختلفی اختیار کند. اینطور که پیداست اولین نقش مورد علاقه اش بعد از فیلم های MCU را پیدا کرده و با کریج و جانسون همکاری به عمل خواهد آورد.
سایت خبری Deadline اعلام کرد اوانز برای بازی در نقشی معمایی قرارداد امضا کرده است و Knives Out فیلم بعدی او خواهد بود که در آن ایفای نقش خواهد کرد. اوایل امسال این بازیگر برای بازی در فیلم کارگردان نیل بلومکمپ به نام Greenland انتخاب شد اما اینطور که مشخص است تا اطلاع ثانوی باید منتظر بماند.

منبع: screenrant.com

دانلود نسخه اندروید

شما میتوانید از سرویس رایگان پخش آنلاین بدون نیاز به دانلود، فیلم و سریال تماشا کنید.

برو به پخش آنلاین