• ژانر

    اکشن انیمیشن بیوگرافی تاریخچه ترسناک جنایی جنگی خانوادگی خبری درام سیاه و سفید عاشقانه علمی تخیلی فانتزی فیلم کوتاه کمدی ماجرایی مستند معمایی موزیک موزیکال ورزشی وسترن هنرهای رزمی هیجان انگیز

Venom تنها در بازگشایی باکس آفیس رکورد اکتبر را شکست.

1397/07/14

فیلم Venom رسما رکورد جدیدی در بازگشایی پنج شنبه شب باکس آفیس ماه اکتبر بدست آورد. کمپانی سونی هزارو یک برنامه برای بهبود عملکرد فیلم تام هاردی معروف به Venom در چنته اش دارد. آنها بی صبرانه منتظر بودند تا بتوانند بالاخره دنیای مرتبطی که خودشان ساخته بودند را به اجرا درآورند و همه چیزطبق برنامه از پیش تعیین شده پیش برود و بتوانند به هدف نهایی شان دست یابند. اما قبل از اینکه به انتهای مسیرشان برسند، اطمینان حاصل کردند که از ابتدا محکم و حساب شده قدم بردارند. آنها یکی از معروف ترین دشمن مرد عنکبوتی ، Venom را در اولین اسپین آف، تبدیل به ستاره کرده اند. البته هنوز معلوم نیست این دنیایی که به تصویردرآورده اند میتواند به موفقیتی که انتظارش را میکشیدند برسد یا خیر.
این فیلم در دم از طرف سیل عظیمی از مردم نظرات منفی دریافت کرد و تعداد کثیری به لیست بلند بالای منتقدین اضافه شد. به همین سبب نظرات منفی و ناگهانی منتقدین در ابتدا باعث شد توجه همگان به پتانسیل اصلی فیلم Venom در باکس آفیس جلب شود. ازآنجایی که Venom از قبل برنامه ریزی شده بود تا در بازگشایی باکس آفیس ماه اکتبر بیشترین رکورد را بدست آورد، بسیاری در این فکر بودند، تا چه حد نظرات منفی میتواند بر آینده ی فیلم Venom در باکس آفیس تاثیر گذار باشد و اوضاع را بحرانی کند. تا الان به نظر می آید جواب " نه چندان زیاد" بیشتربا نتایج همگام باشد.
درآمد پیش نمایش فیلم ونوم در باکس آفیس مشخص شده است، طبق گزارش آژانس خبری هالیوود THR، پیش نمایش فیلم ضدقهرمانی Venom موفق شد پنج شنبه شب گذشته 10میلیون دلار فروش کند. این آمار باعث شد Venom پرچم دار باکس آفیس پنج شنبه شب گذشته و همچنین ماه اکتبر شود. به لطف تغییر برنامه ریزی ها ،فیلم Venom یکی دیگر از فیلم های آخر هفته به نام A Star Is Born که توانست 3.2میلیون دلار در شب اول انتشارش فروش کند را، به راحتی شکست دهد. ونوم حتی از دیگر فیلم های ابرقهرمانی کمپانی مارول ازجمله Ant-Man and The Wasp که همزمان وارد سینما شد و شب اول پیش نمایش فروشی 6.4 میلیون دلار داشت ، موفق تر عمل کرد.

منبع: screenrant.com

فیلم مرتبط:

ونوم
Venom

دانلود نسخه اندروید

شما میتوانید از سرویس رایگان پخش آنلاین بدون نیاز به دانلود، فیلم و سریال تماشا کنید.

برو به پخش آنلاین