• ژانر

    اکشن انیمیشن بیوگرافی تاریخچه ترسناک جنایی جنگی خانوادگی خبری درام سیاه و سفید عاشقانه علمی تخیلی فانتزی فیلم کوتاه کمدی ماجرایی مستند معمایی موزیک موزیکال ورزشی وسترن هنرهای رزمی هیجان انگیز

ده ها فیلم نامه ی ساخته نشده به نوشته ی George Romero.

1397/07/17

طرفداران فیلم های ترسناک زمانی متوجه شوند که جورج رومرو ده ها فیلمنامه ی ساخته نشده از خودش باقی گذاشته و ممکن است در آینده تبدیل به فیلم شود ،از ته دل خوشحال خواهند شد. فیلمساز افسانه ای نقش بزرگی در جهانی شدن ژانر ترسناک ایفا کرد و رومرو تا حدودی در ابداع ژانر مدرن و ترسناک زامبی دست داشته است . اما متاسفانه رومرو تابستان گذشته در سن 77سالگی پس از سالها مبارزه با سرطان ریه از دنیا رفت.
رومروبیشتر از همه با ساخت فیلم کلاسیک و ترسناک Night of the Living Dead مشهور شد اما در این بین به عنوان نویسنده ، کارگردان و تهیه کننده در چندین پروژه ی مختلف همکاری به عمل آورد که به او کمک کرد پله های ترقی را یکی پس از دیگری طی کند. رومرو کارگردانی هر 6قسمت از سری فیلم های Living Dead را برعهده داشت که آخرین قسمت آن ، سال 2009 منتشر شد. او همچنین به عنوان نویسنده درپروژه هایی مانند Tales from the Darkside, Creepshow 2, و Monkey زحمت کشیده است . رومرو از دهه ی 60 تا امسال(2018) عمرش را صرف صنعت فیلم سازی هالیوود کرده و حتی پس از مرگ، زندگی و کارهای افسانه ای اش همچنان درون فیلم هایی که ساخته و رعب وحشتش در قلب بینندگان زنده خواهد ماند. حال به نظر میرسد فیلمساز افسانه ای ما همچنان قادر است ، طرفدارانش را با تبدیل فیلمنامه های ساخته نشده اش به فیلم های هیجانی ، باردیگر ترس را در وجود آنها زنده کند.
در مصاحبه با ComicBook، همسر رومرو Suzanne Desrocher-Romero فاش کرد، تقریبا نزدیک به 50 فیلمنامه ی ساخته نشده، همسرش از خود باقی گذاشته است. درحالی که همسرش توضیح میداد نویسنده دانیل کراوس هنوز برروی رمان ناتمام رومرو به نام The Living Dead کار میکند ، به شوخی ادامه داد طرفداران بالقوه ی فیلم های ترسناک هنوز میتوانند یک روز درآینده شاهد فیلم های دیگری به نوشته ی رومرو باشند. Desrocherدر ادامه توضیح داد "او عاشق نوشتن بود و ما حدودا 40و50 تا فیلمنامه به نوشته ی او در اتاق کارش پیدا کردیم و تعداد بسیاری از آنها واقعا عالی هستند. او حرف های زیادی برای گفتن داشت و هنوز دارد. چون من میخواهم تمام تلاشم را انجام دهد تا مطمئن شوم کارهای او همچنان در این دنیا زنده خواهد ماند، این کار ماموریت من است".

منبع: screenrant.com

دانلود نسخه اندروید

شما میتوانید از سرویس رایگان پخش آنلاین بدون نیاز به دانلود، فیلم و سریال تماشا کنید.

برو به پخش آنلاین