• ژانر

    اکشن انیمیشن بیوگرافی تاریخچه ترسناک جنایی جنگی خانوادگی خبری درام سیاه و سفید عاشقانه علمی تخیلی فانتزی فیلم کوتاه کمدی ماجرایی مستند معمایی موزیک موزیکال ورزشی وسترن هنرهای رزمی هیجان انگیز

Samuel L. Jackson و Anthony Mackie بار دیگردرفیلم The Banker همبازی میشوند.

1397/07/18

Samuel L. Jackson و Anthony Mackie در فیلم جدید جورج نولفی به نام The Banker بار دیگر در کنار هم نقش آفرینی خواهند کرد. این فیلم بر اساس داستانی واقعی ساخته شده است و داستان دو تاجر آفریقا-آمریکایی در دهه ی 50 روایت میکند که سعی دارند در شرکتی سرمایه گذاری کنند و از شخصی سفید پوست برای عملی شدن نقشه اشان استفاده میکنند تا خود را جای آنها قرار دهد. مکی و جکسون توسط کارگردانان نیکولاس هولت و نیا لانگ به نوشته ی نیکول لِوی در این فیلم بازی خواهند کرد.
جکسون و مکی تاریخچه ی همکاری بلند بالایی با هم دارند که این همکاری از سال 2005 با بازی در فیلم کمدی جنایی لِس میفیلد ،The Man آغاز شد. آنها یک سال بعد (2006) در فیلم Freedomland به کارگردانی جو راث همبازی شدند.سال 2014 مکی رسما به عنوان یکی از بازیگران ثابت MCU با نام سم ویلسون معروف به فالکون در فیلم Captain America: The Winter Soldier معرفی شد و همچنین پنجمین باری بود که جکسون نقش نیک فیوری را در دنباله های سری فیلم های کاپیتان آمریکا بازی میکند. حال دوباره این دو بازیگر در پروژه ی جدیدی خارج از محدوده ی فیلم های Comic Book باهم بازی خواهند کرد.
طبق گزارش های سایت خبری Deadline ، این دو نفر نقش کارآفرینان آفریقا- آمریکایی با نام های برنارد گرت (مکی) و جو موریس (جکسون) را بازی میکنند که تجارتی قانونی ، به کمک یکی از کارمندان سفید پوست شان به نام مت استینر (هالت) ، دست و پا کرده اند. استینر در این فیلم نقش صاحب شرکت را بازی میکنند و از طرفی دیگر گرت و موریس خود را فراش و شوفر شرکت جا میزنند. همسر برنارد در این فیلم نقش بلند بالایی را ایفا میکند. این دو به طور موثر و برای مدت زمانی طولانی کنار همدیگر کار کرده اند. به همین سبب تبدیل به دو تن از موفق ترین صاحبان املاک و دارنده ی مستغلات در کل کشور شده اند. هنگامی که رازشان به مرز فاش شدن نزدیکی میشود، همه چیز بهم گره میخورد.

منبع: screenrant.com

دانلود نسخه اندروید

شما میتوانید از سرویس رایگان پخش آنلاین بدون نیاز به دانلود، فیلم و سریال تماشا کنید.

برو به پخش آنلاین