• ژانر

    اکشن انیمیشن بیوگرافی تاریخچه ترسناک جنایی جنگی خانوادگی خبری درام سیاه و سفید عاشقانه علمی تخیلی فانتزی فیلم کوتاه کمدی ماجرایی مستند معمایی موزیک موزیکال ورزشی وسترن هنرهای رزمی هیجان انگیز

رییس کمپانی مارول کوین فیج کاندید جایزه ی Creative Visionary شد.

1397/08/04

رییس استودیو های کمپانی مارول کوین فیج انتخاب شد تا یکی از جایزه های تاریخ دنیای سینمایی Creative Visionary (آینده نگری های خلاقانه) مارتی و لیح اسکلار را از آن خود کند. فیج حرفه ی کاری اش را در هالیوود به عنوان انترن (کارآموز) به همراه ریچارد و لارن شولر دانر آغاز کرد. فیج آنقدر آنها را تحت تاثیر خود قرارداد که به عنوان کارگردان اولین قسمت از فیلم X-Men انتخاب شد. قبل از اینکه به عنوان دستیار کارگردان یا کارگردان اجرایی در تمامی فیلم و انیمیشن های مارول یکی پس از دیگری دست داشته باشد ، از سال 2007 او را برای ریاست استودیوی مارول انتخاب کردند. در این 11 سال تا به امروز فیج یکی از بزرگترین دنیاهای سینمایی متصل به هم را با نام MCU خلق کرد.
MCU رسما در سال 2008 با انتشار اولین فیلم Iron Man بوجود آمد، و در ادامه ی آن The Incredible Hulk روانه ی بازار شد. بعد از اینکه فیج چنین موفقیتی بدست آورد، کمپانی دیزنی دست بکار شد تا کمپانی مارول را با خود ادغام کند و کمک کرد فاز اول MCU راهش را ادامه دهد. امروزه آنها درحال پایان دادن به سومین فاز MCU هستند که سال دیگر با انتشار Avengers4 به پایان خواهد رسید. نام فیج این اواخر درلیست یکی از قدرتمندترین اشخاص در دنیای سرگرمی قرار گرفت و در آینده به طرز جدیدی شناخته خواهد شد .

منبع: screenrant.com

دانلود نسخه اندروید

شما میتوانید از سرویس رایگان پخش آنلاین بدون نیاز به دانلود، فیلم و سریال تماشا کنید.

برو به پخش آنلاین