• ژانر

    اکشن انیمیشن بیوگرافی تاریخچه ترسناک جنایی جنگی خانوادگی خبری درام سیاه و سفید عاشقانه علمی تخیلی فانتزی فیلم کوتاه کمدی ماجرایی مستند معمایی موزیک موزیکال ورزشی وسترن هنرهای رزمی هیجان انگیز

Venom بیشتر از 500میلیون دلار در باکس آفیس فروش کرد.

1397/08/07

فیلم ونوم در باکس آفیس جهانی موفق شد بیشتر از 500 میلیون دلار فروش داشته باشد. باوجودی که به این فیلم یک سری صحنه های خشن و دلخراش اضافه شده بود، اما باز هم از همان ابتدا هیچ شکی نبود ،فیلم دوین فلیشر می تواند یکی از موفق ترین و مشهور ترین فیلم های تاریخ باکس آفیس شود و هرهفته بیشتر از گذشته فروش داشته باشد.
هنگامی که سال 2007 کاراکتر نمادین خبیث ونوم ،برای مدت کوتاهی در فیلم کارگردان سام رِیمی Spider Man 3 حضور پیدا کرد، بسیاری از طرفداران و بینندگان منتظر بودند تا این کاراکتر را به تنهایی در نقشی اصلی روی صفحه ی بزرگ سینما مشاهده کنند. از این رو پروژه ی فلیشر مدت ها قبل از ساخته شدن ، زمانی که اعلام شد قصدساختن فیلم Venom را دارند، مورد توجه بسیاری قرار گرفت. اما از آن زمان که نگاه جهان به این فیلم جلب شد ، وضعیت پیچیده ای به خود گرفت. قبل از انتشار فیلم ، هنگامی که تام هاردی پرچم قرمز بزرگی را در مصاحبه اش بالا برد و گفت تقریبا 40دقیقه از فیلم در اتاق تدوین حذف شده است، همگان نگاه ناباورانه ای به او تحویل دادند. روز اول اکران، این فیلم نقد های منفی و بی رحمانه ای از طرف 30% بینندگان Venom در سایت Rotten Tomatoes دریافت کرد.
اما با نگاه به اعداد و ارقام بدست آمده از فیلم Venom در باکس آفیس ، به ذهن کسی خطور نخواهد کرد که زمانی نظر های منفی به این فیلم معطوف بوده باشد. طبق جمع بندی های Venom در باکس آفیس ، توسط سایت Box Office Mojo نشان داده شده است که این فیلم بیشتر از 508میلیون دلار در باکس آفیس جهانی فروش داشته و در واقع رکورد 500میلیون دلاری را برای خود ثبت کرده است . تعدادی از منتقدان ممکن است نظرات خوبی به فیلم نداشته باشد اما Venom توانست در این وضعیت باوجود تمامی نظر های منفی که آنرا احاطه کرده بود دوام بیاورد و موفقیت بویژه ای کسب کند.

منبع: screenrant.com

فیلم مرتبط:

ونوم
Venom

دانلود نسخه اندروید

شما میتوانید از سرویس رایگان پخش آنلاین بدون نیاز به دانلود، فیلم و سریال تماشا کنید.

برو به پخش آنلاین