• ژانر

    اکشن انیمیشن بیوگرافی تاریخچه ترسناک جنایی جنگی خانوادگی خبری درام سیاه و سفید عاشقانه علمی تخیلی فانتزی فیلم کوتاه کمدی ماجرایی مستند معمایی موزیک موزیکال ورزشی وسترن هنرهای رزمی هیجان انگیز

آرون پاول در فیلم Breaking Bad حضور خواهد داشت.

1397/08/16

اعلام شده که فیلم پیشروی Breaking Bad دنباله ی سریال اصلی میباشد و دوباره شاهد بازی آرون پاول در نقش جس پینک من خواهیم بود. با اینکه سریال Breaking Bad پس از پخش 5 فصل در سال 2013 به پایان رسید، اما همچنان به طور آشکارا به عنوان یکی از بهترین سریال های حال حاضر دنیا شناخته میشود که این نتیجه گیری توسط طرفداران و منتقدان انجام شده است. شبکه ی اینترنتی AMC، به سرعت دست به کار شد تا اسپین آف پیش درآمد این سریال را با نام Breaking Bad بسازد و این دنباله پس از پخش نیز توجه بسیاری از مردم را درست مثل گذشته و به اندازه سریال اصلی به خود جلب کرد. البته کاملا مشهود است که بسیاری از طرفداران منتظر حضور دوباره ی دو بازیگر سریال افسار گسیخته از جمله والتر وایت ( بریان کریستون ) و جس پینک من (آرون پاول) دریک همچین فضای مشابهی بوده اند.
اگرچه هنوز به زمان ساخت فیلم نزدیک نشده ایم ، روز گذشته اعلام شدپروژه ی فیلم Breaking Bad روی غلطک افتاده و ساخت آن زمستان امسال آغاز خواهد شد. قبلا کمی درباره ی چگونگی و وضعیت فیلم صحبت شده بود و قبل از اینکه صحبت ساخت آن به میان بیاید، قرار بر این بود که سازنده ی اصلی سریال ، ونیز گیلیان نویسندگی فیلم نامه و به احتمال زیاد کارگردانی فیلم Breaking Bad را برعهده بگیرد. و حال تایید شده است ، کاراکتر محبوب طرفداران، جس در این فیلم بازی خواهد کرد.

منبع: screenrant.com

فیلم مرتبط:

افسارگسیخته
Breaking Bad

دانلود نسخه اندروید

شما میتوانید از سرویس رایگان پخش آنلاین بدون نیاز به دانلود، فیلم و سریال تماشا کنید.

برو به پخش آنلاین