پیشتازمووی

اپ پیشتازمووی را نصب کنید!

نسخه اندروید

sahamtrade.ir pwa

اپلیکیشن پیشتازمووی را به صفحه اصلی موبایل خود اضافه کنید.

1- در نوار پایین دکمه share را انتخاب کنید.

2- منوی بازشده را به سمت بالا و یا به سمت راست کشیده، سپس گزینه "Add to Home Screen" add-to-home-screen را انتخاب کنید.

3- در قسمت بالا "Add" را انتخاب کنید.


متوجه شدم

درباره انیمیشن Spider Man Into the Spider Verse

انیمیشن مردعنکبوتی :
نقد فیلم مرد عنکبوتی درون دنیای عنکبوتی
مرد عنکبوتی درون دنیای عنکبوتی مثل قهرمانش مدام و با سرعت زیادی از جایی به جای دیگر می رود و این کار را با چنان سرعت و شدتی انجام می دهد که ممکن است در اولین برخوردتان با فیلم کمی برایتان عجیب باشد. اما عجله نکنید اگر تنها چند دقیقه دیگر با فیلم همراه باشید تصاویر انیمیشنی فیلم چنان شما را مجذوب خودشان می کنند که این منطق سریع داستان را فورا می پذیرید و از آن لذت می برید. انیمیشن فیلم به گونه ای طراحی شده که بهتر از هر فیلم دیگری حس تصاویر کتاب های کمیک را به روی پرده می آورد و ثابت می کند که هنوز هم انیمیشن بهترین راه برای اقتباس از داستان های ابرقهرمانی است.
تهیه کنندگان این فیلم که قبلتر با ساختن مجموعه «فیلم لگو» به شهرت رسیده بودند، در اینجا هم از شوخی هایی استفاده می کنند که شما را به یاد فیلم دد پول خواهد انداخت. این شوخی ها پیچیدگی داستان فیلم را برای مخاطب تحمل پذیر میکنند و همراهی آنان با فیلم را تضمین می کنند. پیچیدگی داستان به خاطر این است که در اینجا تمام جهان های ابرقهرمانی مارول در یک جهان حل شده اند. شخصیت مرکزی فیلم مایلز مورالس نوجوانی است که توسط یک عنکبوت رادیواکتیو گزیده شده و به این صورت قدرت های خارق العاده ای در او ایجاد شده است. اما این توانایی ها برای مقابله با خطری که تمام دنیا را تهدید می کند کافی نیست و به همین خاطر او از اسپایدرمن اصلی پیتر پارکر کمک می گیرد.
یکی از ویژگی هایی که باعث محبوبیت فیلم شده استفاده درست از کمدی در آن است. به خصوص وقتی بیننده کم کم شروع به فهمیدن پیش‌داستان مایلز می کند، فیلم بازیگوشی ای دارد که آنرا به یک اندازه برای مخاطبان کودک و بزرگ تر ها جذاب می کند. اما انرژی اصلی فیلم نه از کمدی بلکه از جلوه های تصویری عالی آن ناشی می شود. انیمیشن آنقدر زنده و جذاب طراحی شده که با هر پرش اسپایدرمن بر فراز نیویورک زیبایی تصویر توجه مخاطب را به داستان فیلم جلب می کند. فیلم با این طراحی ویژه به طراحان اصلی کتاب های اسپایدرمن ادای دین می کند و ثابت می کند که نقاشی های آنان از اسپایدرمن بهترین بازدهی را در قالب انیمیشن دارد. دلیل اینکه اقتباس های سینمایی غیر انیمیشنی مرد عنکبوتی در این سالها خیلی موفق نبوده اند این است که در آنها این کیفیت تصویری سرخوشانه و عجیب و غریب از دست می رود. موفقیت این فیلم جدیدترین خلاقیت در ساخت آثار ابرقهرمانی است و قطعا کمپانی سونی را به سرمایه گذاری بیشتر روی این فیلم ها (مخصوصا در قالب انیمیشن) سوق خواهد داد. فعلا در اولین قدم خبر ساخت یک دنباله و چند فیلم مرتبط با «مرد عنکبوتی درون دنیای عنکبوتی» توسط این کمپانی تایید شده است اما احتمالا این پایان کار نخواهد بود و در آینده اقتباس های انیمیشنی بسیار بیشتری از آثار ابرقهرمانی خواهیم دید.
مرد عنکبوتی درون دنیای عنکبوتی یک فیلم انیمیشن ابرقهرمانی محصول کمپانی مارول است. فیلم داستان زندگی مایلز مورالس یک نوجوان نیویورکی را تعریف می کند که پس از ملاقات با پیتر پارکر باید یاد بگیرد به عنوان مرد عنکبوتی جدید از شهر خود محافظت کند.
نویسنده: برایان لوری


مدیردوبلاژ : امیرحسین صفائی

همچنین ببینید

دیدگاه و نظرات کاربران

loading

در حال بارگذاری دیدگاه ها

رای به انیمیشن

مرد عنکبوتی به درون دنیای عنکبوتی

ثبت

شما نمیتوانید با اشتراک رایگان این انیمیشن را تماشا کنید.

برای تماشا می بایست اشتراک تهیه نمایید.

خرید اشتراک
اشتراک رایگان ایرانسلی ها در پیشتازمووی

اشتراک رایگان برای ایرانسلی‌ها

شما دیگر نیازی به خرید اشتراک پیشتازمووی ندارید اما در هنگام تماشای فیلم‌ها، هزینه حجم مصرفی اینترنت شما به صورت کامل محاسبه می‌شود، درصورتی که اشتراک پیشتازمووی داشته باشید حجم مصرفی شما نیم بها محاسبه خواهد شد.

متوجه شدم

فعالسازی قفل کودک

یک کد 4 رقمی در کادر زیر وارد نمایید:

ثبت
انصراف

غیر فعال کردن قفل کودک

رمز قفل کودک را وارد کنید:

ثبت
انصراف
کد قفل کودک را فراموش کرده ام.

خروج از بخش کودکان

رمز قفل کودک را وارد کنید:

ثبت
انصراف
کد قفل کودک را فراموش کرده ام.

فراموشی قفل کودک

کلمه عبور حساب کاربری را وارد کنید:

ثبت
انصراف