موارد مشابه

FullHD
 Klaus کلاوس

Klaus

imdb8.4

ژانر : ماجرایی

سال تولید : 2019

کشور سازنده : اسپانيا

خلاصه داستان: خلاصه داستان: جسپر پسر تنبل یک پستچی است که توسط پدرش به نقطه ای دور در شمال فرستاده می شود تا با انجام شغل پدرش در آنجا مسئولیت پذیری را یاد بگیرد، اما به زودی متوجه می شود که اهاللی اسمیرنبرگ نامه نمی نویسند. یادداشتی بر فیلم «کلاوس» جرد مبارک شمال جای خشنی است، به خصوص در آرکتیک سرکل و به خصوص در زمستان و اسمیرنبرگ سردترین جای آرکتیک سرکل است. اسمیرنبرگ جزیره یخ زده کوچکی است که ساکنانش به دو قبیله دشمن تقسیم شده اند و شاید بدترین جای دنیا برای شروع یک زندگی جدید باشد. با اینحال پدر جسپر که از بی مسئولیتی او بسیار خسته شده او را درست به همین نقطه فرستاده است. در آنجا جسپر قرار است پستچی شهر شود و تا وقتی شش هزار نامه را تحویل نداده حق ندارد به خانه برگردد. دیالوگ برگزیده: کلاوس: یک کاری که واقعا از ته دل انجام شده باشه همیشه یه کار خوب دیگه رو هم دنبال خودش میاره. جزئیات: کارگردان فیلم سرجیو پابلوس ابتدا قصد داشته یک انیمیشن معمولی بسازد اما سپس درگیر این ایده شده که اگر انیمیشن های کامپیوتری به وجود نمی آمدند فیلم های انیمیشن چگونه تکامل پیدا می کردند. به همین دلیل انیمیشن این فیلم از ترکیب انیمیشن دستی با تکنیک های نورپردازی CGI تشکیل شده است. شهر اسمیرسنبرگ در فیلم بر اساس شهری واقعی به همین نام در نروژ طراحی شده است. در ابتدا قرار بوده مردم سامی در فیلم به انگلیسی صحبت کنند اما این موضوع بعدتر تغییر کرده و آنها در فیلم با زبان مادری شان صحبت می کنند. جی کی سیمونز صداپیشه نقش کلاوس مدتی در زمان جوانی اش به عنوان بابانوئل در یک مرکز خرید کار می کرده است.

FullHD
 Toy Story 4 داستان اسباب‌بازي ۴

داستان اسباب‌بازی ۴

imdb8.1

ژانر : ماجرایی

سال تولید : 2019

کشور سازنده : آمریکا

خلاصه داستان: داستان این انیمیشن که ادامه قسمت های قبلی است، چند سال بعد از اینکه اندی اسباب بازی های خود را به بانی داد، اتفاق می افتد. هنگامی که بانی در “کارگاه هنر و مهارت” یک اسباب بازی جدید به نام فورکی می سازد، وودی، باز و مابقی اسباب بازی ها با مشکل جدیدی روبرو می شوند. فورکی با یک بحران وجودی مواجه شده و درک درستی از اسباب بازی بودن ندارد. به همین خاطر، بقیه به او کمک می کنند تا یاد بگیرد چگونه یک اسباب بازی باشد. اما هنگامی که بانی و خانواده اش راهی یک سفر جاده ای می شوند، فورکی فرار می کند و وودی تلاش می کند که او را نجات دهد. این موضوع باعث می شود که وودی و فورکی در نزدیکی یک شهر کوچک از بقیه اسباب بازی ها جدا شوند. همزمان با اینکه باز و دیگر اسباب بازی ها تلاش می کنند که وودی و فورکی را پیدا کنند، وودی و فورکی در مغازه عتیقه فروشی این شهر کوچک با بو پیپ برخورد می کند. طولی نمی کشد که بو پیپ چشم انداز جدیدی را در مورد واقعیت اسباب بازی بودن به وودی می دهد…

FullHD
 The Lion King شير شاه

The Lion King

imdb7.1

ژانر : ماجرایی

سال تولید : 2019

کشور سازنده : آمریکا

خلاصه داستان: خلاصه داستان: شاهزاده سیمبا پسربچه شاه موفاسا و ملکه سارابی، پس از کشته شدن پدرش از پادشاهی خودش فرار می کند تا معنای واقعی شجاعت و مسئولیت پذیری را یاد بگیرد. یادداشتی بر فیلم «شیرشاه» رایان سیلبرستاین شیرشاه (2019) یک بازسازی غیرانیمیشنی از انیمیشن محبوب شیرشاه (1994) است که با جلوه های CGI پیشرفته ساخته شده است. بهترین نمونه ای که می توان این بازسازی های زنده دیسنی از فیلم های انیمیشن را با آن مقایسه کرد، شهربازی هایی هستند که در بعضی شهرهای امریکا با تم ویژه فیلم های انیمیشن محبوب ساخته شده اند. آنها این داستان های محبوب را به یک مدیوم تازه می آورند تا یک ارتباط تازه با مخاطبان فیلم اصلی برقرار کنند. به دو دلیل با انتظار پایینی به تماشای شیرشاه رفتم: اول اینکه فیلم سال 1994 جزو فیلم های محبوب من از دیسنی نیست و دوم اینکه خیلی نگران نحوه حرف زدن حیوانات در فیلم بودم. دیالوگ برگزیده: موفاسا: همه چیزایی که میبینی توی یه تعادل ظریف قرار دارن. وقتی بقیه دارن دنبال چیزایی میگردن که میتونن از بقیه بگیرن، یه پادشاه واقعی داره به این فکر می کنه که میتونه به بقیه چی بده. جزئیات: جان فاورو در مصاحبه ای دلیل انتخاب دوباره جیمز ارل جونز در نقش موفاسا را اینگونه بیان کرده است: «من آنرا به صورت حفظ پادشاهی او می بینم. جوری که صدای او در طول این سالها جا افتاده تر شده حس خستگی شاهی را منتقل می کند که مدت ها حکومت کرده است.» به گفته سث روگن توانایی خوانندگی او آنقدر کم بوده که به گفته خودش: «مربی آواز برای بیرون کشیدن یه نت از من هر روز ده بار سرشو می کوبید به دیوار» دونالد گلوور (سیمبا) از بچگی طرفدار انیمیشن شیرشاه بوده و موقع ضبط این فیلم نیازی به حفظ کردن ترانه ها نداشته است چرا که از پیش شعر همه آنها را حفظ بوده است. جیمز ارل جونز (موفاسا) با 86 سال پیرترین صداپیشه فیلم است، در زمان فیلمبرداری فیلم ارجینال شیرشاه او 63 سال داشته است. به طور کلی 86 نوع حیوان مختلف در فیلم وجود دارند.

HD
 Maleficent: Mistress of Evil ماليفيسنت 2 معشوقه شيطان

Maleficent: Mistress of ...

imdb6.9

ژانر : ماجرایی

سال تولید : 2019

کشور سازنده : آمریکا

خلاصه داستان: خلاصه داستان: پرنسس آئورا با قدرت هایی که توسط مالفیسنت (آنجلینا جولی) به او داده شده بر مورها حکومت می کند. اما عشق او به شاهزاده فیلیپ اتفاقاتی را رقم می‌زند که در نهایت به مبارزه ای مرگ بار بین انسان ها و ساکنان پری پادشاهی مورس می انجامد. یادداشتی بر فیلم «مالفیسنت: سردسته اهریمنان» روناک کوتچا این روایتی ساده از یک داستان ساده "خوب در مقابل بد" است که خواکین رونین موفق می شود از آن چندین بازی خوب و انیمیشن عالی بیرون بکشد. از جنگل های اسرارآمیز مورس تا مخلوقات شگفت انگیز، قلعه های دیدنی و وسائل صحنه عجیب و غریب همگی بسیار واقعی به نظر می رسند. به خاطر همین توجه به جزئیات است که فیلم موفق می شود بیننده را به دنیای پیچیده مالفیسنت وارد کند و در آنجا آنقدری ماجرای جذاب وجود دارد که او را سرگرم نگه دارد. بازیگر نقش اول فیلم آنجلینا جولی انگار همان بازیگر پنج سال پیش است. او با لباس های عجیب و غریب، شاخ های سیاه و رفتار ویژه اش بهترین تصویری است که می توانید از یک شیطان مهربان ببینید. بازی او که هسته مرکزی فیلم را تشکیل می دهد آنقدر با واکنش های دقیق و غیرافراطی تلطیف شده است که شخصیت او با وجود همه جنبه های عجیبش باور پذیر می شود. دیالوگ برگزیده: دیاوال: بانو، یه خبری براتون دارم. مالفیسنت: نکن. صبحم رو خراب نکن! جزئیات: فیلم در شصتمین سالگرد اکران «زیبای خفته» اکران شده است. این دومین همکاری آنجلینا جولی و چیوتل ایوفور پس از فیلم «نمک» است.

دیدگاه و نظرات کاربران

loading

در حال بارگذاری دیدگاه ها