درباره انیمیشن Abominable

یادداشتی بر فیلم «نفرت انگیز»
رونا کوچار
یک یتی از آزمایشگاهی محافظ شده فرار می کند و روی پشت بام آپارتمانی با یی (با صدای کلویی بنت) روبرو می شود. دخترک خیلی زود با یتی دوست می شود و اسم او را اورست می گذارد. در همین حال میلیونری یه نام برنیش (با صدای ادی ایزارد) که عمرش را برای اثبات وجود یتی ها صرف کرده به کمک جانورشناسی به نام دکتر زارا (با صدای سارا پالسن) رد اورست را می زنند و به آنها نزدیک می شوند. یی که می خواهد هرطوری شده از اورست محافظت کند با کمک دوستانش، پنگ و جین سعی می کنند او را به خانواده اش در هیمالیا برسانند.

دیالوگ برگزیده:
جین: من توی جاهایی زغال اخته قایم کردم که اصلا نباید توشون زغال اخته باشه.

جزئیات:
تنزینگ نورگای ترینور (صداپیشه نقش جین) از نوادگان تنزینگ نورگای است که اولین بومی منطقه شرگا به حساب می آید که کوه اورست را فتح کرده است.
در فیلم نقشه ای وجود دارد که محدوده کشور چین را بزرگتر از محدوده فعلی اش نشان می دهد. به دلیل وجود این نقشه فیلم در مالزی و ویتنام اکران نشده است.
این اولین صداپیشگی سارا پولسن در یک فیلم انیمیشن است.

موارد مشابه

FullHD
 Toy Story 4 داستان اسباب‌بازي ۴

داستان اسباب‌بازی ۴

imdb7.8

ژانر : ماجرایی

سال تولید : 2019

کشور سازنده : آمریکا

خلاصه داستان: داستان این انیمیشن که ادامه قسمت های قبلی است، چند سال بعد از اینکه اندی اسباب بازی های خود را به بانی داد، اتفاق می افتد. هنگامی که بانی در “کارگاه هنر و مهارت” یک اسباب بازی جدید به نام فورکی می سازد، وودی، باز و مابقی اسباب بازی ها با مشکل جدیدی روبرو می شوند. فورکی با یک بحران وجودی مواجه شده و درک درستی از اسباب بازی بودن ندارد. به همین خاطر، بقیه به او کمک می کنند تا یاد بگیرد چگونه یک اسباب بازی باشد. اما هنگامی که بانی و خانواده اش راهی یک سفر جاده ای می شوند، فورکی فرار می کند و وودی تلاش می کند که او را نجات دهد. این موضوع باعث می شود که وودی و فورکی در نزدیکی یک شهر کوچک از بقیه اسباب بازی ها جدا شوند. همزمان با اینکه باز و دیگر اسباب بازی ها تلاش می کنند که وودی و فورکی را پیدا کنند، وودی و فورکی در مغازه عتیقه فروشی این شهر کوچک با بو پیپ برخورد می کند. طولی نمی کشد که بو پیپ چشم انداز جدیدی را در مورد واقعیت اسباب بازی بودن به وودی می دهد…

4K
 Spider Man Into the Spider Verse مرد عنکبوتي به درون دنياي عنکبوتي

مرد عنکبوتی به درون دنی ...

imdb8.4

ژانر : علمی تخیلی

سال تولید : 2018

کشور سازنده : آمریکا

خلاصه داستان: معرفی فیلم سینمایی مرد عنکبوتی درون دنیای عنکبوتی فیلم مرد عنکبوتی درون دنیای عنکبوتی نخستین فیلم مرد عنکبوتی است که به صورت انیمیشن ساخته شده است. فیلم در یک جهان چندبعدی به اسم «جهان عنکبوتی» اتفاق می افتد که ترکیبی از چند جهان موازی است. سازندگان فیلم برای ساخت انیمیشن فیلم تصمیم گرفتند از یک فناوری ترکیبی استفاده کنند که انیمشین کامپیوتری سونی را با تکنیک های نقاشی دستی ترکیب میکرد و به فیلم یک جلوه تصویری کاملا ویژه بخشیده است. اولین اکران جهانی فیلم در تاریخ 1 دسامبر 2018 در سینمایی در لس آنجلس انجام شد و در مجموع موفق شد فروشی برابر 375 میلیون دلار را ثبت کند که با داشتن بودجه 90 میلیون دلاری موفقیت تجاری خوبی به حساب می آید. فیلم برای داشتن انیمیشن با کیفیت، شخصیت های جذاب، داستان درگیرکننده و شوخی های بامزه اش تحسین شده است و جوایز بسیاری را از آن خود کرده است. قرار است دنباله ای بر این فیلم ساخته شود که تاریخ اکران آن سال 2022 اعلام شده است.

دیدگاه و نظرات کاربران

loading

در حال بارگذاری دیدگاه ها