موارد مشابه

FullHD
 Klaus کلاوس

Klaus

imdb8.4

ژانر : ماجرایی

سال تولید : 2019

کشور سازنده : اسپانيا

خلاصه داستان: خلاصه داستان: جسپر پسر تنبل یک پستچی است که توسط پدرش به نقطه ای دور در شمال فرستاده می شود تا با انجام شغل پدرش در آنجا مسئولیت پذیری را یاد بگیرد، اما به زودی متوجه می شود که اهاللی اسمیرنبرگ نامه نمی نویسند. یادداشتی بر فیلم «کلاوس» جرد مبارک شمال جای خشنی است، به خصوص در آرکتیک سرکل و به خصوص در زمستان و اسمیرنبرگ سردترین جای آرکتیک سرکل است. اسمیرنبرگ جزیره یخ زده کوچکی است که ساکنانش به دو قبیله دشمن تقسیم شده اند و شاید بدترین جای دنیا برای شروع یک زندگی جدید باشد. با اینحال پدر جسپر که از بی مسئولیتی او بسیار خسته شده او را درست به همین نقطه فرستاده است. در آنجا جسپر قرار است پستچی شهر شود و تا وقتی شش هزار نامه را تحویل نداده حق ندارد به خانه برگردد. دیالوگ برگزیده: کلاوس: یک کاری که واقعا از ته دل انجام شده باشه همیشه یه کار خوب دیگه رو هم دنبال خودش میاره. جزئیات: کارگردان فیلم سرجیو پابلوس ابتدا قصد داشته یک انیمیشن معمولی بسازد اما سپس درگیر این ایده شده که اگر انیمیشن های کامپیوتری به وجود نمی آمدند فیلم های انیمیشن چگونه تکامل پیدا می کردند. به همین دلیل انیمیشن این فیلم از ترکیب انیمیشن دستی با تکنیک های نورپردازی CGI تشکیل شده است. شهر اسمیرسنبرگ در فیلم بر اساس شهری واقعی به همین نام در نروژ طراحی شده است. در ابتدا قرار بوده مردم سامی در فیلم به انگلیسی صحبت کنند اما این موضوع بعدتر تغییر کرده و آنها در فیلم با زبان مادری شان صحبت می کنند. جی کی سیمونز صداپیشه نقش کلاوس مدتی در زمان جوانی اش به عنوان بابانوئل در یک مرکز خرید کار می کرده است.

FullHD
 Toy Story 4 داستان اسباب‌بازي ۴

داستان اسباب‌بازی ۴

imdb8.1

ژانر : ماجرایی

سال تولید : 2019

کشور سازنده : آمریکا

خلاصه داستان: داستان این انیمیشن که ادامه قسمت های قبلی است، چند سال بعد از اینکه اندی اسباب بازی های خود را به بانی داد، اتفاق می افتد. هنگامی که بانی در “کارگاه هنر و مهارت” یک اسباب بازی جدید به نام فورکی می سازد، وودی، باز و مابقی اسباب بازی ها با مشکل جدیدی روبرو می شوند. فورکی با یک بحران وجودی مواجه شده و درک درستی از اسباب بازی بودن ندارد. به همین خاطر، بقیه به او کمک می کنند تا یاد بگیرد چگونه یک اسباب بازی باشد. اما هنگامی که بانی و خانواده اش راهی یک سفر جاده ای می شوند، فورکی فرار می کند و وودی تلاش می کند که او را نجات دهد. این موضوع باعث می شود که وودی و فورکی در نزدیکی یک شهر کوچک از بقیه اسباب بازی ها جدا شوند. همزمان با اینکه باز و دیگر اسباب بازی ها تلاش می کنند که وودی و فورکی را پیدا کنند، وودی و فورکی در مغازه عتیقه فروشی این شهر کوچک با بو پیپ برخورد می کند. طولی نمی کشد که بو پیپ چشم انداز جدیدی را در مورد واقعیت اسباب بازی بودن به وودی می دهد…

FullHD
 Playmobil The Movie پلي موبيل

Playmobil The Movie

imdb4.5

ژانر : ماجرایی

سال تولید : 2019

کشور سازنده : آمریکا

خلاصه داستان: خلاصه داستان: وقتی چارلی در دنیای جادویی پلی موبیل گم می شود، خواهر بزرگ تر او مارلا برای بازگرداندن او راهی این دنیا می شود. او در راه انجام این ماموریت دوستان جدیدی پیدا می کند و باید موانع زیادی را از پیش رو بردارد. یادداشتی بر فیلم «پلی موبیل» پلی موبیل به عنوان فیلمی که برای تبلیغ یک برند خاص اسباب بازی ساخته شده، بسیار فیلم دوست داشتنی ای است. برخلاف بسیاری از فیلم های مشابه مانند «لگو مووی» این فیلم از دادن ارجاعات زیاد به فرهنگ عامه خودداری می کند و به همین خاطر موفق می شود تمرکزش را روی وفاداری به خانواده، مهربانی و مسئولیت پذیری حفظ کند. این سادگی فیلم تاثیر خوبی روی مخاطبان کم سن و سال تر می گذارد و آنها راحت تر با فیلم ارتباط برقرار می کنند. دیالوگ برگزیده: رکس دشر: من 100% تقریبا مطمئنم. جزئیات: وقتی مارلا اولین بار وارد بزرگراه می شود صدای بوق Ecto-1 در فیلم «شکارچیان روح» پخش می شود. فیلم به مناسبت 45مین سالگرد تاسیس خط تولید کارخانه اسباب بازی پلی موبیل اکران شده است.

دیدگاه و نظرات کاربران

loading

در حال بارگذاری دیدگاه ها