پیشتازمووی

اپ پیشتازمووی را نصب کنید!

نسخه اندروید

pishtazmovie.ir pwa

اپلیکیشن پیشتازمووی را به صفحه اصلی موبایل خود اضافه کنید.

1- در نوار پایین دکمه share را انتخاب کنید.

2- منوی بازشده را به سمت بالا و یا به سمت راست کشیده، سپس گزینه "Add to Home Screen" add-to-home-screen را انتخاب کنید.

3- در قسمت بالا "Add" را انتخاب کنید.


متوجه شدم

درباره انیمیشن Despicable Me 3

یادداشتی بر فیلم «من نفرت انگیز 3»
جیمز برادینلی
من نفرت انگیز 3 فیلمی ست که به خوبی نشان می دهد اگر به یک فرنچایز (یک سری فیلم) اجازه بدهیم بیش از حد رشد کند نوشتن داستان برای آن می تواند چقدر سخت شود. فهمیدن اینکه چرا به این فیلم اجازه ساخت داده شده کار سختی نیست. دو فیلم قبلی (و حتی فیلم جداگانه «مینیون ها») پول خیلی زیادی به دست آورده بودند و هم بچه ها و هم بزرگ تر ها عاشق سری شده بودند و به همین خاطر از نظر اقتصادی توسعه بیشتر این فرنچایز کاملا منطقی بود. اما از نظر هنری قضیه کمی متفاوت است. دو فیلم اول «من نفرت انگیز» برای شخصیت ها یک منحنی تغییر شخصیت کامل ساخته بودند و داستان گورو به طور کامل تعریف شده بود. برای همین ساختن یک فیلم جدید معنی ای جز کندن دوباره همین زمین و همچنین اضافه کردن کلی داستان جدید نداشت. فیلم های اول و دوم این سری با در نظر گرفتن هم مخاطبان کودک و هم بزرگسال ساخته شده بود، اما برای ساختن فیلم سوم یک تصمیم بسیار درست اتخاذ شده است: اینکه فیلم بیشتر کودکان زیر ده سال را برای شوخی هایش مد نظر داشته باشد. به جز آلبوم موسیقی فیلم که قطعات نوستالژیکی از دهه 80 میلادی را در خود دارد، فیلم چیز زیادی برای عرضه به مخاطبان بزرگسال ندارد.
وقتی فیلم «مینیون ها» انتظارات را برآورده نکرد، تهیه کنندگان یونیورسال به این نتیجه رسیدند که مشکل از نبودن "گرو" است؛ اینکه او هم به اندازه کوچولوهای زردرنگ فیلم در شخصیت این سری اهمیت دارد. با وجود این در «من نفرت انگیز 3» همچنان مینیون ها نقش بسیار مهمی دارند و لحظات کمدی به یاد ماندنی ای را خلق می کنند. فیلم انگار معادل «روز و شب» یا «ماموریت غیر ممکن» برای فیلم های انیمیشن است، به این معنی که با داشتن حجم زیادی از اکشن اجازه نمی دهد حوصله تان سر برود. سرعت فیلم بسیار بالاست و این مسئله در نهایت به نفع فیلم تمام می شود اما از طرفی برخی لحظه های احساسی ناب فیلم های اول و دوم را در این یکی نمی توانید پیدا کنید. 
در یک نگاه کلی، من نفرت انگیز 3 دنباله دیوانه واری است که کلی کار را با هم انجام می دهد. فیلم، ماجرای یک دزدی بزرگ را روایت می کند، گرو در آن برادر دوقلویش را پیدا می کند، مینیون ها توانایی شان در آواز خواندن را به شما نشان می دهند وغیره. همانطور که گفته شد فیلم از نظر عاطفی کاستی هایی دارد اما به عنوان یک فیلم سوم به خوبی از پس ماموریتش برمی آید. بهرحال به جز داستان اسباب بازی 3 همه سری انیمیشن های دیگر در شماره سوم دچار مشکلاتی شده اند. باید گفت صداپیشگی فوق العاده خوب استیو کرل و کریستن ویگ نقش اساسی ای در این موفقیت داشته است چرا که همچنان بار کمدی فیلم را به شکل بسیار درستی به بیننده منتقل می کنند. فیلم نه به اندازه فیلم اول تاثیرگذار است و نه به اندازه دومی از مخاطبانش خنده می گیرد، با این حال فیلم ماموریت خود را به درستی انجام می دهد و به تجربه جذابی برای بچه ها تبدیل می شود.

واکنش منتقدها:
فیلم در سایت راتن تومیتوز امتیاز 58% را بر اساس 190 ریویو بدست آورده که معادل نمره 5/69 از 10 است: «من نفرت انگیز 3 یک بار دیگر طرفداران این سری را سرگرم خواهد کرد. کیفیت انیمیشن رنگارنگ فیلم از قبلی ها هم بهتر شده اما شوخی های آن کمی پراکنده به نظر می رسند». در سایت متاکریتیک فیلم نمره 49 از 100 را بر اساس نظر 37 منتقد به دست آورده که نشانگر «متضاد با هم و متوسط» است.
«فیلم خیلی درخشانی نیست اما طرفداران جوان تر این سری را همچنان به اندازه کافی سرگرم خواهد کرد»
پیتر دبروژ (ورایتی)
«فیلم آنچنان حجمی از شوخی های لوده و بی ربط را به سوی بیننده سرازیر می کند که او چاره ای جز خندیدن و لذت بردن ندارد و این مهم ترین موفقیت فیلم است.»
سندی شیفر (اسکرین رنت)

واکنش های مخاطبان در شبکه های اجتماعی:
امتیاز بینندگان در سایت راتن تومیتوز = 53%

نظر مثبت: 
این فیلم یه ادامه عالی برای دو فیلم اوله مخصوصا وقتی در نظر بگیرید که ادامه دادن فیلمایی که اونقدر خوبن کار خیلی سختیه. افراط فیلم توی شوخی هاش و خنده های به موقعی که می گرفت ریتم فیلم رو سرپا نگه می داشتن. به خصوص معرفی برادر دوقلوی گرو به تازه شدن داستان فیلم خیلی کمک کرده بود و مینیون ها هم که طبق معمول عالی بودن.

نظر منفی:
من 31 سالمه و فیلم با هدف سرگرم کردن من ساخته نشده. البته که انیمیشن های زیادی (از جمله دو فیلم اول همین سری) برای سرگرمی همزمان مخاطبای کودک و بزرگسال ساخته میشن اما باید بهتون بگم این از اونا نیست. اگر بزرگسال هستید فیلم احتمالا حوصله تون رو سر میبره.

نویسندگان: 
کینکو پال، کن داریو

صداپیشگان:
استیو کرل، کریستن ویگ، تری پارکر

عوامل:
مدیر هنری: اولیویر آدام
تدوین: کلیر داجسون
موسیقی: هیتور پریرا

بودجه کلی: $80,000,000
فروش جهانی: $1,034,799,409

دیالوگ برگزیده:
گرو: بهم گفتن روزی که من به دنیا اومدم بابام از ناامیدی مرده.

جزئیات:
استیو کرل گفته این فیلم احتمالا آخرین صداپیشگی او به عنوان شخصیت گرو خواهد بود. با اینحال حضورهای کوتاه در پروژه های مینیون را خواهد پذیرفت. 
با توجه به بالا رفتن سن نِو شرل، السی فیشر برای صداپیشگی در نقش اگنس جایگزین او شده است.
دکتر نفاریو در یکی از فلش بک های فیلم حاضر می شود اما حرفی نمی زند. این اولین فیلم «من نفرت انگیز» است که از صدای راسل برنت به عنوان نفاریو در آن استفاده نشده است.
در سپتامبر 2017 فیلم به فروش جهانی یک میلیارد دلار رسید و به اولین فیلم این تابستان با چنین فروش بالایی تبدیل شد. همچنین فیلم سومین فیلم پرفروش سال 2017 است.
مینیون ها در زندان از زندانی ها زورگیری می کنند و یکی از وسائلی که می گیرند عروسک خرس تدی مستر بین است.
این اولین فیلم سری «من نفرت انگیز» است که موفق نشده به نامزدی برای بهترین انیمیشن جایزه گلدن گلوب برسد.
کایل بالدا کارگردان فیلم مسئولیت جلوه های ویژه فیلم ماسک (1994) را به عهده داشته است.
مدیر دوبلاژ : امیرحسین صفائی 
 

همچنین ببینید

دیدگاه و نظرات کاربران

loading

در حال بارگذاری دیدگاه ها

رای به انیمیشن

من نفرت انگیز 3

1 رای 2 رای 3 رای 4 رای 5 رای
ثبت
لوگو پیشتازمووی

شما نمیتوانید با اشتراک رایگان این انیمیشن را تماشا کنید.

برای تماشا می بایست اشتراک تهیه نمایید.

خرید اشتراک
اشتراک رایگان ایرانسلی ها در پیشتازمووی

اشتراک رایگان برای ایرانسلی‌ها

شما دیگر نیازی به خرید اشتراک پیشتازمووی ندارید اما در هنگام تماشای فیلم‌ها، هزینه حجم مصرفی اینترنت شما به صورت کامل محاسبه می‌شود، درصورتی که اشتراک پیشتازمووی داشته باشید حجم مصرفی شما نیم بها محاسبه خواهد شد.

متوجه شدم

فعالسازی قفل کودک

یک کد 4 رقمی در کادر زیر وارد نمایید:

ثبت
انصراف

غیر فعال کردن قفل کودک

رمز قفل کودک را وارد کنید:

ثبت
انصراف
کد قفل کودک را فراموش کرده ام.

خروج از بخش کودکان

رمز قفل کودک را وارد کنید:

ثبت
انصراف
کد قفل کودک را فراموش کرده ام.

فراموشی قفل کودک

کلمه عبور حساب کاربری را وارد کنید:

ثبت
انصراف

اشتراک گذاری