پیشتازمووی

اپ پیشتازمووی را نصب کنید!

نسخه اندروید

pishtazmovie.ir pwa

اپلیکیشن پیشتازمووی را به صفحه اصلی موبایل خود اضافه کنید.

1- در نوار پایین دکمه share را انتخاب کنید.

2- منوی بازشده را به سمت بالا و یا به سمت راست کشیده، سپس گزینه "Add to Home Screen" add-to-home-screen را انتخاب کنید.

3- در قسمت بالا "Add" را انتخاب کنید.


متوجه شدم

Richard Ridings

Richard Ridings

Richard Ridings

Richard Ridings، بازیگر سینما و تلویزیون، در آثاری همچون فیلم سینمایی «پیانیست»، فیلم سینمایی «ظهور سیاره میمون ها» و سریال تلویزیونی «The Ink Thief» فعالیت داشته است.
Richard Ridings بازیگر سینما و تلویزیون است. وی سال 1337 چشم به جهان گشود. از مهم‌ترین آثار Richard Ridings می‌توان به بازیگری در فیلم پیانیست، فیلم ظهور سیاره میمون ها و فیلم The Scapegoat اشاره کرد.

Richard Ridings نخستین بار در سینما حضور یافته و سال 1367 در 30 سالگی در فیلم چه کسی برای راجر رابیت پاپوش دوخت؟ به کارگردانی رابرت زمکیس بازی کرده است. گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند فیلم پیانیست، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای Richard Ridings محسوب می‌شود و همکاری با هنرمندانی همچون باب هاسکینز، کریستوفر لوید، جوانا کسیدی و Charles Fleischer را تجربه کرد.

Richard Ridings در سال 1381 دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در اثر مهمی بازی کرده است. اثر مهم Richard Ridings در این سال، بازیگری در فیلم پیانیست به کارگردانی رومن پولانسکی محسوب می‌شود.

شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی Richard Ridings بازی در فیلم پیانیست بوده است. Richard Ridings سال 1381 در 44 سالگی در فیلم پیانیست نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان سینما مطرح کند. او در این فیلم با رومن پولانسکی همکاری داشته است. Richard Ridings توانست با بازی در فیلم پیانیست تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر آدرین برودی، توماس کرتشمن، Frank Finlay و Emilia Fox بر تجارب او افزود.

Richard Ridings علاوه‌بر فیلم پیانیست، سال 1390 در 53 سالگی در فیلم ظهور سیاره میمون ها نیز بازی کرده است. Richard Ridings این‌بار با Rupert Wyatt یعنی کارگردان فیلم ظهور سیاره میمون ها و هنرمندانی چون جیمز فرانکو، اندی سرکیس، Freida Pinto و Karin Konoval همکاری داشت.

فیلموگرافی

loading
اشتراک رایگان ایرانسلی ها در پیشتازمووی

اشتراک رایگان برای ایرانسلی‌ها

شما دیگر نیازی به خرید اشتراک پیشتازمووی ندارید اما در هنگام تماشای فیلم‌ها، هزینه حجم مصرفی اینترنت شما به صورت کامل محاسبه می‌شود، درصورتی که اشتراک پیشتازمووی داشته باشید حجم مصرفی شما نیم بها محاسبه خواهد شد.

متوجه شدم

فعالسازی قفل کودک

یک کد 4 رقمی در کادر زیر وارد نمایید:

ثبت
انصراف

غیر فعال کردن قفل کودک

رمز قفل کودک را وارد کنید:

ثبت
انصراف
کد قفل کودک را فراموش کرده ام.

خروج از بخش کودکان

رمز قفل کودک را وارد کنید:

ثبت
انصراف
کد قفل کودک را فراموش کرده ام.

فراموشی قفل کودک

کلمه عبور حساب کاربری را وارد کنید:

ثبت
انصراف

اشتراک گذاری