پیشتازمووی

اپ پیشتازمووی را نصب کنید!

نسخه اندروید

pishtazmovie.ir pwa

اپلیکیشن پیشتازمووی را به صفحه اصلی موبایل خود اضافه کنید.

1- در نوار پایین دکمه share را انتخاب کنید.

2- منوی بازشده را به سمت بالا و یا به سمت راست کشیده، سپس گزینه "Add to Home Screen" add-to-home-screen را انتخاب کنید.

3- در قسمت بالا "Add" را انتخاب کنید.


متوجه شدم

Brad Pitt

Brad Pitt

Brad Pitt

برد پیت : 1Brad Pitt

تاریخ تولد : 18 دسامبر 1964 در اوکلاهاما ، آمریکا

مهمترین افتخارات : کاندید دریافت اسکار بهترین بازیگر نقش اول مرد برای فیلمهای دوازده میمون و مورد عجیب بنجامین باتن ، دریافت گلدن گلاب بهترین بازیگر مرد برای فیلم دوازده میمون و کاندید دریافت گلدن گلاب بهترین بازیگر مرد برای فیلمهای افسانه های پائیزی ، بابل و مورد عجیب بنجامین باتن .
براد در اوکلاهامای آمریکا چشم به جهان گشود. مادرش مشاور مدرسه و پدرش نیز مدیر یک کارخانه ساخت ماشین های سنگین بود. براد دوره کودکی و نوجوانی خوبی را پشت سر گذاشت ، او در مدرسه یک شاگرد نمونه بود و در تیم ورزش مدرسه نیز همیشه انتخاب اول به حساب می آمد. با ورود به دوره جوانی ، براد تصمیم گرفت در رشته خبرنگاری در دانشگاه ادامه تحصیل دهد و این در حالی بود که به عنوان مدل تبلیغاتی نیز فعالیت می کرد. جرقه بازیگری زمانی در ذهن براد زده شد که او به عنوان تفریح، تقویمی با عکس های خودش به چاپ رساند و در کمال تعجب مشاهده کرد که مردم علاقه ی زیادی به این تقویم پیدا کرده اند. بنابراین او دانشگاه را رها کرد و برای تبدیل شدن به یک بازیگر بزرگ به کالیفرنیا مسافرت کرد. براد در کالیفرنیا برای تامین هزینه های کلاس بازیگری اش ، کارهای زیادی انجام داد از جمله پوشیدن لباس جوجه برای تبلیغ در جلوی رستوران ، خدمتکار رستوران ، معلم شنا و... که در نهایت این تلاش و کوشش سبب شد تا او بعد از حضور در چند فیلم نه چندان مطرح، در نقش کوتاهی در فیلم تلما و لوئیز حضور پیدا کند و در مقابل بزرگان آن دوران یعنی سوزان ساراندون هاروی کیتل و گرینا دیوس بازی کند. بازی خوب براد در تلما لوئیز سبب شد تا تهیه کنندگان بیشتر به او بها دهند و در نقش های بزرگتری از او استفاده کنند.

فیلموگرافی

loading
اشتراک رایگان ایرانسلی ها در پیشتازمووی

اشتراک رایگان برای ایرانسلی‌ها

شما دیگر نیازی به خرید اشتراک پیشتازمووی ندارید اما در هنگام تماشای فیلم‌ها، هزینه حجم مصرفی اینترنت شما به صورت کامل محاسبه می‌شود، درصورتی که اشتراک پیشتازمووی داشته باشید حجم مصرفی شما نیم بها محاسبه خواهد شد.

متوجه شدم

فعالسازی قفل کودک

یک کد 4 رقمی در کادر زیر وارد نمایید:

ثبت
انصراف

غیر فعال کردن قفل کودک

رمز قفل کودک را وارد کنید:

ثبت
انصراف
کد قفل کودک را فراموش کرده ام.

خروج از بخش کودکان

رمز قفل کودک را وارد کنید:

ثبت
انصراف
کد قفل کودک را فراموش کرده ام.

فراموشی قفل کودک

کلمه عبور حساب کاربری را وارد کنید:

ثبت
انصراف

اشتراک گذاری