پیشتازمووی

اپ پیشتازمووی را نصب کنید!

نسخه اندروید

pishtazmovie.ir pwa

اپلیکیشن پیشتازمووی را به صفحه اصلی موبایل خود اضافه کنید.

1- در نوار پایین دکمه share را انتخاب کنید.

2- منوی بازشده را به سمت بالا و یا به سمت راست کشیده، سپس گزینه "Add to Home Screen" add-to-home-screen را انتخاب کنید.

3- در قسمت بالا "Add" را انتخاب کنید.


متوجه شدم

Michal Zebrowski

Michal Zebrowski

Michal Zebrowski

Michal Zebrowski، بازیگر سینما و تلویزیون، در آثاری همچون فیلم سینمایی «پیانیست»، فیلم سینمایی «With Fire and Sword» و فیلم سینمایی «Pan Tadeusz: The Last Foray in Lithuania» فعالیت داشته است.
بازیگر سینما و تلویزیون است. وی سال 1351 چشم به جهان گشود. از مهم‌ترین آثار Michal Zebrowski می‌توان به بازیگری در فیلم پیانیست، فیلم Battle of Warsaw 1920 و فیلم Pan Tadeusz: The Last Foray in Lithuania اشاره کرد.

Michal Zebrowski نخستین بار در سینما حضور یافته و سال 1378 در 27 سالگی در فیلم Pan Tadeusz: The Last Foray in Lithuania به کارگردانی آندری وایدا بازی کرده است. گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند فیلم پیانیست، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای Michal Zebrowski محسوب می‌شود و همکاری با هنرمندانی همچون Boguslaw Linda، Daniel Olbrychski، Grazyna Szapolowska و آندرج سورین را تجربه کرد.

Michal Zebrowski در سال 1381 دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در اثر مهمی بازی کرده است. اثر مهم Michal Zebrowski در این سال، بازیگری در فیلم پیانیست به کارگردانی رومن پولانسکی محسوب می‌شود.

شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی Michal Zebrowski بازی در فیلم پیانیست بوده است. Michal Zebrowski سال 1381 در 30 سالگی در فیلم پیانیست نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان سینما مطرح کند. او در این فیلم با رومن پولانسکی همکاری داشته است. Michal Zebrowski توانست با بازی در فیلم پیانیست تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر آدرین برودی، توماس کرتشمن، Frank Finlay و Emilia Fox بر تجارب او افزود.

فیلموگرافی

loading
اشتراک رایگان ایرانسلی ها در پیشتازمووی

اشتراک رایگان برای ایرانسلی‌ها

شما دیگر نیازی به خرید اشتراک پیشتازمووی ندارید اما در هنگام تماشای فیلم‌ها، هزینه حجم مصرفی اینترنت شما به صورت کامل محاسبه می‌شود، درصورتی که اشتراک پیشتازمووی داشته باشید حجم مصرفی شما نیم بها محاسبه خواهد شد.

متوجه شدم

فعالسازی قفل کودک

یک کد 4 رقمی در کادر زیر وارد نمایید:

ثبت
انصراف

غیر فعال کردن قفل کودک

رمز قفل کودک را وارد کنید:

ثبت
انصراف
کد قفل کودک را فراموش کرده ام.

خروج از بخش کودکان

رمز قفل کودک را وارد کنید:

ثبت
انصراف
کد قفل کودک را فراموش کرده ام.

فراموشی قفل کودک

کلمه عبور حساب کاربری را وارد کنید:

ثبت
انصراف

اشتراک گذاری