فیلتر و دسته‌بندی

   فیلم های Parinaz Izadyar

   فیلم های Parinaz Izadyar

   پریناز ایزدیار

   تاریخ تولد: Aug 30 1985

   محل تولد: بابل،ایران

   ریناز ایزدیار (زادهٔ ۸ شهریور ۱۳۶۴ در بابل) بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون اهل ایران است. او بعد از بازی در سریال زمانه ساختهٔ حسن فتحی به شهرت رسید. اولین کار بازیگری پری‌ناز ایزدیار بازی در فیلم یک مرد، یک شهر است.

   زندگی:

   پریناز ایزدیار در سال ۱۳۶۴ در بابل زاده شد و پدرش اهل ساری و مادرش اهل بابل بوده و به گفته خودش به زبان مازندرانی تسلط کامل دارد. وی دارای تحصیلات لیسانس گرافیک می‌باشد. در سال ۱۳۸۵ برای بازی در فیلم سینمایی یک مرد، یک شهر تست بازیگری داد و قبول شد. وی با ایفای نقش در تله‌فیلم «ماه در سایه» (۱۳۸۸) به کارگردانی سعید ابراهیمی‌فر، قدم به عرصهٔ تلویزیون گذاشت. ایزدیار در تله فیلمهای زیادی بازی کرد و با کارگردان‌هایی همچون فرزاد مؤتمن، مسعود آب‌پرور و علیرضا امینی کار کرد. پنج کیلومتر تا بهشت، اولین سریال او بود که در ماه رمضان پخش شد. وی در این سریال موفقیت زیادی کسب کرد. او همچنین در فیلم ورود آقایان ممنوع در چند سکانس بازی کرد ولی نسبت به بازی در سریال پنج کیلومتر تا بهشت موفقیت چشمگیری کسب نکرد. وی با طرفداران خود با احترام و صمیمیت و با حوصله رفتار میكند و همین باعث میشود كه طرفداران زبادی داشته باشد . پریناز ایزدیار واقعا عشق درجه یك است

   حواشی:

   در آبان ماه سال ۹۱ هنگامی که پریناز ایزدیار در حال فیلم‌برداری مجموعه تلویزیونی زمانه بود مورد حمله یک مرد شرور قرار گرفت.
   او همراه با کامران تفتی و فرزاد حسنی در نمایشنامه خوانی سفر به نهایت دور به نویسندگی و کارگردانی محمد میرعلی اکبری برای کمک به مؤسسهٔ محک که مخصوص کودکان سرطانی است برنامه‌ای اجرا کردند. آنها تمام پول بدست آمده را به آن مؤسسه واگذار کردند.

   فیلم شناسی:

   ۱۳۹۷ تفریق
   ۱۳۹۷ متری شش و نیم
   ۱۳۹۷ سرخ‌پوست
   ۱۳۹۶ خوک
   ۱۳۹۶ مقیمان ناکجا
   ۱۳۹۵ هت‌تریک
   ۱۳۹۵ تابستان داغ
   ۱۳۹۵ ویلایی‌ها
   ۱۳۹۴ یک روز بخصوص
   ۱۳۹۴ ابد و یک روز
   ۱۳۹۳ ۳۶۰ درجه
   ۱۳۹۳ این سیب هم برای تو
   ۱۳۹۲ خط ویژه
   ۱۳۹۰ ورود آقایان ممنوع
   ۱۳۸۹ اینجا بدون من
   ۱۳۸۶ یک مرد، یک شهر

   مجموعهٔ تلویزیونی:

   ۱۳۹۶–۹۷ شهرزاد (فصل سوم)
   ۹۶–۱۳۹۵ شهرزاد (فصل دوم)
   ۱۳۹۳–۹۴ شهرزاد
   ۱۳۹۱ زمانه
   ۱۳۹۰ مثل یک کابوس
   ۱۳۹۰ پنج کیلومتر تا بهشت
   ۱۳۹۰ روبیک
   ۱۳۸۹ شاید برای شما هم اتفاق بیفتد

   نمایش بیشتر