پیشتازمووی

اپ پیشتازمووی را نصب کنید!

نسخه اندروید

sahamtrade.ir pwa

اپلیکیشن پیشتازمووی را به صفحه اصلی موبایل خود اضافه کنید.

1- در نوار پایین دکمه share را انتخاب کنید.

2- منوی بازشده را به سمت بالا و یا به سمت راست کشیده، سپس گزینه "Add to Home Screen" add-to-home-screen را انتخاب کنید.

3- در قسمت بالا "Add" را انتخاب کنید.


متوجه شدم

لیست قسمت ها

loading

در حال بارگذاری قسمت ها

درباره سریال Money Heist

«خانه کاغذی» سریالی اسپانیایی در ژانر جنایی و درام است که پخش آن از سال 2017 شروع شده است. این سریال توسط الکس پینا طراحی شده و به ماجرای انجام دو سرقت بزرگ توسط فردی به نام پروفسور و گروهش می پردازد. ابتدا دو فصل از این سریال از یک شبکه اسپانیایی پخش شد اما پس از یک سال سرویس نت فلیکس آنرا خرید و با بودجه ای سنگین پخش آنرا تا دو فصل دیگر ادامه داد. «خانه کاغذی» در سالهای اخیر با استقبال همه جانبه بینندگان و منتقدان روبرو بوده است. این سریال در 46مین جوایز تلویزیونی امی به عنوان بهترین سریال سال انتخاب شد و منتقدان داستان پیچیده و خلاقیت آن در شخصیت پردازی و کارگردانی را تحسین کرده اند.
طراح:
الکس پیناواکنش منتقدها:
این سریال از ابتدای پخش خود با استقبال همه جانبه منتقدان همراه بوده است و از نظر بازی ها، کارگردانی و فیلمنامه بسیار تحسین شده است. فصل چهارم این سریال در وبسایت راتن تومیتوز امتیاز 75% را بر اساس 8 ریویو به دست آورده که معادل نمره 7/68 از 10 است: «فصل چهارم خانه کاغذی بار دیگر به ریشه های سریال برمی گردد و نفسی تازه در داستان آن می دمد». امتیاز کلی سریال (با احتساب تمام فصل ها) در سایت راتن تومیتوز 91% است که یکی از بیشترین امتیازات داده شده به یک سریال تلویزیونی محسوب می شود.


یادداشتی بر فصل چهارم سریال «خانه کاغذی»
وقتی چند سال پیش خانه کاغذی در اسپانیا پخش شد فورا موفقیت آن از تلویزیون های اسپانیایی فراتر رفت و به شهرت جهانی رسید. سپس بلافاصله فصل جدیدی از آن ساخته شد که بار دیگر شخصیت های دوست داشتنی سریال را وارد موقعیت های جدیدی می کرد و ادای دین مناسبی به این شخصیت ها محسوب می شد. در فصل سوم، «خانه کاغذی» موفق شد بار دیگر عوامل موفقیت اولیه اش را تکرار کند و یک عملیات دزدی بسیار پیچیده و تماشایی را به بینندگان مشتاق ارائه داد که حساسیت موقعیت های آن از فصل های قبل بسیار بیشتر بود. پایان فصل سوم با گمانه زنی های بینندگان درمورد احتمال ساخت فصل جدید روبرو شد و حالا فصل چهارم این سریال نیز از سرویس نت فلیکس پخش شده است.
فصل چهارم «خانه کاغذی» حس عجیبی دارد. این فصل از یک سو ادامه منطقی داستان فصل سوم را روایت می کند و از سوی دیگر به صورت یک میان پرده برای داستانی بزرگ تر نوشته شده است. میان پرده ای که در آن شخصیت ها بیشتر معرفی می شوند اما سرعت روایت کندتر می شود تا برای قدم بعدی آماده شویم. از قسمت پنجم سریال است که اکشن و جذابیت فصل های قبل به سریال برمی گردد و این موضوع به علت کوتاه بودن فصل باعث می شود نیمه اول این فصل اندکی کند به نظر برسد. بخش بزرگی از جذابیت «خانه کاغذی» همواره در باور پذیر بودن شخصیت ها و کشمکش های آنان بوده است. پروفسور مردی نابغه بود که با وجود برخی ضعف ها همیشه می توانست به سوالات پلیس جواب قانع کننده بدهد و توکیو آدم کله شق و احساساتی گروه بود که از همه اعضا شجاعت بیشتری داشت. در کنار این دو هم تعداد زیادی شخصیت های فرعی رنگارنگ حضور داشتند که همگی شخصیت هایی دوست داشتنی برای بینندگان بودند.
اما در فصل جدید سازندگان سریال تصمیم گرفته اند تا انتظارات بینندگان را برعکس کرده و آنها را غافلگیر کنند. در این فصل پروفسور زمان زیادی را خارج از شخصیت اصلی خود سپری می کند و تنها در اپیزود پایانی به کار اصلی اش که هدایت گروه است مشغول می شود، از طرف دیگر توکیو مسئولیت بزرگ هدایت تیم را برعهده دارد. این تغییرات ممکن است برای برخی از بینندگان خوشایند باشد چرا که جنبه های جدیدی از شخصیت ها را نشان می دهد اما برخی دیگر را از این فصل دل‎زده خواهد کرد. طرفداران پر و پا قرص سریال قطعا از این نوآوری و لحظات درخشان دیگری که در فصل چهارم وجود دارد بسیار لذت خواهند برد اما برای اینکه بدانیم این تغییرات با چه هدفی انجام شده باید منتظر اعلام رسمی فصل پنجم بمانیم. اگر نت فلیکس اعلام کند این سریال یک فصل دیگر ادامه پیدا خواهد کرد آن وقت مشخص می شود که این تغییرات به منظور مقدمه چینی برای فصل پنجم انجام شده اند؛ در این صورت باید منتظر یک فصل نفس گیر دیگر از این سریال تماشایی باشیم.
نویسنده: گرگ ویلر
منبع: www.thereviewgeek.com


واکنش های مخاطبان در شبکه های اجتماعی به فصل چهارم:
نظر مثبت:
فصل چهارم برای من شبیه به فصل اول سریال بود، نفس گیر، جذاب و پر از کشمکش بین شخصیت ها. این فصل از همه فصل های قبل لحظات احساسی بیشتری داره و از نظر عاطفی بیشتر بیننده رو درگیر می کنه.
نظر منفی:
بعد از دو فصل اول همه چیز این سریال کاملا کلیشه ای شده و دیگه جذابیت قبل رو نداره. امیدوارم دیگه ادامه پیدا نکنه تا شخصیت های دوست داشتنی سریال بیشتر از این نابود نشن.

دیالوگ برگزیده:
توکیو: عشق بهترین بهانه برای خراب شدن همه چیزه.

جزئیات:
• فیلمبرداری قسمت های این سریال به ترتیب انجام شده و فیلمنامه سر صحنه به بازیگران داده می‎شده تا هیچ بازیگری از سرنوشت شخصیت خودش خبر نداشته باشد.
• «خانه کاغذی» پر بیننده‎ترین سریال غیرانگلیسی نت فلیکس از ابتدای شروع به کار این سرویس است.
• ظاهر و رفتار شخصیت توکیو از شخصیت ماتیلدا در فیلم «لئون حرفه ای» (1994) اقتباس شده است.
• ماسک های مشهور فیلم از روی چهره سالوادور دالی، نقاش برجسته اسپانیایی طراحی شده اند.

همچنین ببینید

دیدگاه و نظرات کاربران

loading

در حال بارگذاری دیدگاه ها

رای به سریال

خانه کاغذی

ثبت

شما نمیتوانید با اشتراک رایگان این قسمت از سریال را تماشا کنید.

برای تماشا می بایست اشتراک تهیه نمایید.

خرید اشتراک
اشتراک رایگان ایرانسلی ها در پیشتازمووی

اشتراک رایگان برای ایرانسلی‌ها

شما دیگر نیازی به خرید اشتراک پیشتازمووی ندارید اما در هنگام تماشای فیلم‌ها، هزینه حجم مصرفی اینترنت شما به صورت کامل محاسبه می‌شود، درصورتی که اشتراک پیشتازمووی داشته باشید حجم مصرفی شما نیم بها محاسبه خواهد شد.

متوجه شدم

فعالسازی قفل کودک

یک کد 4 رقمی در کادر زیر وارد نمایید:

ثبت
انصراف

غیر فعال کردن قفل کودک

رمز قفل کودک را وارد کنید:

ثبت
انصراف
کد قفل کودک را فراموش کرده ام.

خروج از بخش کودکان

رمز قفل کودک را وارد کنید:

ثبت
انصراف
کد قفل کودک را فراموش کرده ام.

فراموشی قفل کودک

کلمه عبور حساب کاربری را وارد کنید:

ثبت
انصراف