پیشتازمووی

اپ پیشتازمووی را نصب کنید!

نسخه اندروید

sahamtrade.ir pwa

اپلیکیشن پیشتازمووی را به صفحه اصلی موبایل خود اضافه کنید.

1- در نوار پایین دکمه share را انتخاب کنید.

2- منوی بازشده را به سمت بالا و یا به سمت راست کشیده، سپس گزینه "Add to Home Screen" add-to-home-screen را انتخاب کنید.

3- در قسمت بالا "Add" را انتخاب کنید.


متوجه شدم

درباره فیلم Savage Dog

معرفی فیلم سینمایی سگ وحشی
فیلم سگ وحشی به کارگردانی جسی وی. جانسون در ژانر اکشن و با فیلمنامه ای از همین کارگردان ساخته شده است. از بازیگران فیلم می توان به اسکات ادکینز، مارکو زارور و جوجو چان اشاره کرد. فیلم در تاریخ 4 آگوست 2017 به صورت محدودی در امریکا اکران شد و سپس پخش آن در اختیار شبکه های تلویزیونی قرار گرفت. فیلمبرداری فیلم به طور کامل در ویتنام انجام شده است و موفقیت آن باعث ادامه همکاری بین جسی وی جانسون (کارگردان) و اسکات ادکینز شده است، آنان در سال 2018 در فیلم «شرخر» بار دیگر در یک فیلم اکشن همکاری کردند.

نقد فیلم سگ وحشی
جسی وی. جانسون بدلکار سابق و استاد ژانر اکشن در طول دهه گذشته بارها به خلق فیلم های اکشن کم‌بودجه ای دست زده است که همیشه مخاطبان خاص خود را داشته‌اند. «سگ وحشی» جایگاه او را به عنوان یک کارگردان توانای ژانر اکشن بار دیگر مستحکم می کند اما هنوز آنقدری همه پسند نیست که فروش سینمایی بالایی داشته باشد و به همین خاطر مخاطبان خود را در قالب پخش خانگی می‌یابد.
مکانی که برای داستان انتخاب شده است بسیار وسوسه بر انگیز انتخاب شده است: مناطقی از ویتنام در دهه 50 که پر از نیروهای فرانسوی بوده اند. به خاطر لغو نظام ارباب- رعیتی در این مناطق خلا قدرتی به وجود آمده که به وسیله خلافکارهای محلی و اروپایی پر می شود. یکی از این خلافکاران مارتین تیلمان است که قهرمان سابق بوکس بوده و به نیروهای فرانسوی پیوسته است تا از محاکمه در انگلستان فرار کند. حالا او در خاک ویتنام باید یک دوره محکومیت شش ماهه را تحمل کند تا به آزادی برسد. اما در این دوره توانایی او در بوکس توجه استاینر فرمانده زندان را جلب می کند. او با ترتیب دادن مسابقات بوکس بین زندانی ها و برگزاری شرط بندی درآمد هنگفتی به دست می آورد.
داستان فیلم به سرعت به یک ماجرای انتقام تبدیل می شود و جالب اینجاست که این ماجرای اکشن شبیه به فیلمهای وسترن طراحی شده است. این اتخاب برای نزدیک کردن لحن فیلم به آثار وسترن باعث شده مواجهه های فیزیکی تیلمان با دشمنانش توجیه شود و فیلم از سرعت مناسبی برای رسیدن به نقطه اوج خود برخوردار باشد. صحنه های نبرد با وجود اینکه به شکل جذابی کارگردانی شده اند اما خلاقیت زیادی در آنها به چشم نمیخورد و حرکات رزمی بازیگران پس از مدتی ممکن است برای بیننده تکراری شود. آنچه که این بخش های فیلم را نجات می دهد وجود مبارزه هایی است که با اسلحه انجام می شوند و تنوع را تا حد زیادی به فیلم باز می گردانند.
اسکات ادکینس در نقش تیلمان هم توانایی بدنی عالی‌اش را در اجرای صحنه های اکشن نشان می دهد و هم شمه هایی از یک کمدی خاص را در بازی اش منتقل می کند که بیننده را یاد نمونه های قدیمی تری مثل فیلم های اکشن دهه 80 می اندازد. در آن دوره قهرمان های اکشن کم کم به حرف آمدند و تک جمله هایی به یاد ماندنی می گفتند که بهترین هایشان را حتما در فیلم های آرنولد و رمبو و غیره به یاد دارید. جانسون در پایان سگ وحشی نشانه هایی باقی میگذارد که قصد دارد این فیلم را به صورت یک سری ادامه دهد، به نظر می رسد این تصمیم درست باشد چرا که به او اجازه می دهد با حذف نقاط ضعف این فیلم به راحتی به یک اثر بهتر در همین حال و هوا و با همین مکان جذاب برسد.
نویسنده: جاستین لو

همچنین ببینید

دیدگاه و نظرات کاربران

loading

در حال بارگذاری دیدگاه ها

رای به فیلم

سگ وحشی

ثبت

شما نمیتوانید با اشتراک رایگان این فیلم را تماشا کنید.

برای تماشا می بایست اشتراک تهیه نمایید.

خرید اشتراک
اشتراک رایگان ایرانسلی ها در پیشتازمووی

اشتراک رایگان برای ایرانسلی‌ها

شما دیگر نیازی به خرید اشتراک پیشتازمووی ندارید اما در هنگام تماشای فیلم‌ها، هزینه حجم مصرفی اینترنت شما به صورت کامل محاسبه می‌شود، درصورتی که اشتراک پیشتازمووی داشته باشید حجم مصرفی شما نیم بها محاسبه خواهد شد.

متوجه شدم

فعالسازی قفل کودک

یک کد 4 رقمی در کادر زیر وارد نمایید:

ثبت
انصراف

غیر فعال کردن قفل کودک

رمز قفل کودک را وارد کنید:

ثبت
انصراف
کد قفل کودک را فراموش کرده ام.

خروج از بخش کودکان

رمز قفل کودک را وارد کنید:

ثبت
انصراف
کد قفل کودک را فراموش کرده ام.

فراموشی قفل کودک

کلمه عبور حساب کاربری را وارد کنید:

ثبت
انصراف